

Ipari lombszívó
LÉGSZÁLLÍTÁS: 108 M3/PERC
A VD 500 lombszívót levelek, száraz fű és kommunális hulladék felszívására és betöltésére tervezték olyan helyekről, ahol parkok és zöldterületek tisztítása során ezek koncentrálódtak. A lombszívó házában cserélhető, kopásálló Hardox betétek vannak felszerelve, amelyek tartóssá teszik még abban az esetben is, ha gyakran a levelek mellett kavicsot, murvát is felszív az utak körül.
A felszívott levelek a gépben összezúzódnak, és ennek köszönhetően sokkal kevesebb helyet foglalnak el szállítás során.
TECHNIKAI JELLEMZŐK
Hossz: 2240 mm
Szélesség: 1560 mm
Magasság: 2350 mm
Súly: 390 kg (alváz nélkül: 285 KG)
ROTOR
Átmérő: 440 mm
Szélesség: 160 mm
Kések száma: 6 db
SZÍVÓCSŐ
Átmérő: 220 mm
Hossz: 6 m
MOTOR
Típus: KOHLER COMMAND CH 740
Négyütemű, léghűtéses
Teljesítmény: 25 HP (18,6 kW) 3600 ford/perc
Olajtartály: 1,9 liter(SAE 15W-40)
Üzemanyagtank kapacitás: 16 liter
Indítás: elektromos
ZAJHATÁS: 114 dB !!!
Az általunk forgalmazott lombszívó gépek professzionális használatra lettek kialakítva. Ezek a lombszívók felhasználhatóak a lehullott falevelek, levágott fű, apró hulladékok eltakarítására is.
Ezek a lombszívók nemcsak felszívják, hanem a beépített törőlapát segítségével aprítják is a hulladékot. A lombszívók ezen generációja már akkora erővel képes a hulladékot felszívni és kilökni magából, hogy egyből összetömöríti a felszívott anyagot. Ennek eredményeképpen helyet tudunk megspórolni, vagyis a szállítási költségeket mérsékelni lehet.
A komolyabb kategóriás lombszívó gépeknél a szívás erőssége állítható. A kisebb fokozat a könnyű hulladékok felszívására való, míg a turbószívó funkció fellazítja a nedves, letaposott avart is.
Az ilyen ipari lombszívó géppel időt, energiát és pénzt lehet spórolni.
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ipari lombszívó
LÉGSZÁLLÍTÁS: 108 M3/PERC